Looking For Anything Specific?

Олександрія – Колос - / O.bilyk, e.banada, a.melnik, v.baboglo, t.stetskov.

Олександрія – Колос - / O.bilyk, e.banada, a.melnik, v.baboglo, t.stetskov.. Ситало, 61 — смирный, 46, 90+2. Александрия — колос 1:2 голы: Дивіться відео голів та огляд найцікавіших моментів зустрічі на футбол 24. Колос забив у кожному з таймів по одному голу та обіграв усуху олександрію. Таких помилок було обмаль із обох боків, і здавалося.

Панькив — банада, дубра, бабогло (бухал, 52), шендрик — гречишкин — задерака (протасов, 52), грицук. Обзор матча / камбэк команды костышина. Колос переграв олександрію, а ворскла зіграла внічию з десною у передостанньому турі упл. Александрия — колос 1:2 голы: Як «олександрія», так і «колос» надали перевагу вичікувальній тактиці, сподіваючись підловити суперника на помилці.

Predstavlena Oficijna Forma Na Match Oleksandriya Kolos Fk Oleksandriya
Predstavlena Oficijna Forma Na Match Oleksandriya Kolos Fk Oleksandriya from fco.com.ua
Обзор матча / камбэк команды костышина. Білик, дришлюк (бондаренко, 62), мельник, бабогло, стецков, мірошниченко. Таких помилок було обмаль із обох боків, і здавалося. Панькив — банада, дубра, бабогло (бухал, 52), шендрик — гречишкин — задерака (протасов, 52), грицук. Колос переграв олександрію, а ворскла зіграла внічию з десною у передостанньому турі упл. «олександрія» — «колос» 1:2 (0:0). … олександрія отримала розкішний шанс відкрити рахунок, але гречишкін не зумів реалізувати пенальті. Команда руслана костишина здобули надважливу перемогу.

«олександрія» — «колос» 1:2 (0:0).

… олександрія отримала розкішний шанс відкрити рахунок, але гречишкін не зумів реалізувати пенальті. Александрия — колос 1:2 голы: Дивіться відео голів та огляд найцікавіших моментів зустрічі на футбол 24. Панькив — банада, дубра, бабогло (бухал, 52), шендрик — гречишкин — задерака (протасов, 52), грицук. Як «олександрія», так і «колос» надали перевагу вичікувальній тактиці, сподіваючись підловити суперника на помилці. Колос переграв олександрію, а ворскла зіграла внічию з десною у передостанньому турі упл. Команда руслана костишина здобули надважливу перемогу. «олександрія» — «колос» 1:2 (0:0). O.bilyk, e.banada, a.melnik, v.baboglo, t.stetskov. Ситало, 61 — смирный, 46, 90+2. Таких помилок було обмаль із обох боків, і здавалося. Арбітр — юрій іванов (донецька обл.), асистенти арбітра на початку другого тайму «колос» відкриває рахунок: Білик, дришлюк (бондаренко, 62), мельник, бабогло, стецков, мірошниченко.

Білик, дришлюк (бондаренко, 62), мельник, бабогло, стецков, мірошниченко. Дивіться відео голів та огляд найцікавіших моментів зустрічі на футбол 24. … олександрія отримала розкішний шанс відкрити рахунок, але гречишкін не зумів реалізувати пенальті. Обзор матча / камбэк команды костышина. Арбітр — юрій іванов (донецька обл.), асистенти арбітра на початку другого тайму «колос» відкриває рахунок:

Aleksandriya Kolos Prognoz Anons I Stavka Na Match 14 03 2020 ᐉ Footboom
Aleksandriya Kolos Prognoz Anons I Stavka Na Match 14 03 2020 ᐉ Footboom from cdn.footboom.net
Колос забив у кожному з таймів по одному голу та обіграв усуху олександрію. … олександрія отримала розкішний шанс відкрити рахунок, але гречишкін не зумів реалізувати пенальті. Білик, дришлюк (бондаренко, 62), мельник, бабогло, стецков, мірошниченко. Дивіться відео голів та огляд найцікавіших моментів зустрічі на футбол 24. Арбітр — юрій іванов (донецька обл.), асистенти арбітра на початку другого тайму «колос» відкриває рахунок: «олександрія» — «колос» 1:2 (0:0). Ситало, 61 — смирный, 46, 90+2. O.bilyk, e.banada, a.melnik, v.baboglo, t.stetskov.

Александрия — колос 1:2 голы:

… олександрія отримала розкішний шанс відкрити рахунок, але гречишкін не зумів реалізувати пенальті. Арбітр — юрій іванов (донецька обл.), асистенти арбітра на початку другого тайму «колос» відкриває рахунок: Таких помилок було обмаль із обох боків, і здавалося. Дивіться відео голів та огляд найцікавіших моментів зустрічі на футбол 24. Александрия — колос 1:2 голы: Колос переграв олександрію, а ворскла зіграла внічию з десною у передостанньому турі упл. Білик, дришлюк (бондаренко, 62), мельник, бабогло, стецков, мірошниченко. Ситало, 61 — смирный, 46, 90+2. Команда руслана костишина здобули надважливу перемогу. Як «олександрія», так і «колос» надали перевагу вичікувальній тактиці, сподіваючись підловити суперника на помилці. Панькив — банада, дубра, бабогло (бухал, 52), шендрик — гречишкин — задерака (протасов, 52), грицук. Колос забив у кожному з таймів по одному голу та обіграв усуху олександрію. O.bilyk, e.banada, a.melnik, v.baboglo, t.stetskov.

O.bilyk, e.banada, a.melnik, v.baboglo, t.stetskov. «олександрія» — «колос» 1:2 (0:0). Ситало, 61 — смирный, 46, 90+2. Обзор матча / камбэк команды костышина. Дивіться відео голів та огляд найцікавіших моментів зустрічі на футбол 24.

R4rmscj6o Hblm
R4rmscj6o Hblm from static.ua-football.com
Як «олександрія», так і «колос» надали перевагу вичікувальній тактиці, сподіваючись підловити суперника на помилці. Обзор матча / камбэк команды костышина. Таких помилок було обмаль із обох боків, і здавалося. Ситало, 61 — смирный, 46, 90+2. Александрия — колос 1:2 голы: «олександрія» — «колос» 1:2 (0:0). Арбітр — юрій іванов (донецька обл.), асистенти арбітра на початку другого тайму «колос» відкриває рахунок: O.bilyk, e.banada, a.melnik, v.baboglo, t.stetskov.

Білик, дришлюк (бондаренко, 62), мельник, бабогло, стецков, мірошниченко. O.bilyk, e.banada, a.melnik, v.baboglo, t.stetskov. Як «олександрія», так і «колос» надали перевагу вичікувальній тактиці, сподіваючись підловити суперника на помилці. Александрия — колос 1:2 голы: Колос забив у кожному з таймів по одному голу та обіграв усуху олександрію. Ситало, 61 — смирный, 46, 90+2. Обзор матча / камбэк команды костышина. Панькив — банада, дубра, бабогло (бухал, 52), шендрик — гречишкин — задерака (протасов, 52), грицук. … олександрія отримала розкішний шанс відкрити рахунок, але гречишкін не зумів реалізувати пенальті. Колос переграв олександрію, а ворскла зіграла внічию з десною у передостанньому турі упл. «олександрія» — «колос» 1:2 (0:0). Команда руслана костишина здобули надважливу перемогу. Арбітр — юрій іванов (донецька обл.), асистенти арбітра на початку другого тайму «колос» відкриває рахунок: